Štěpničková

ŠAMANSKÉ MEDITACE

„Skutečné změny v našem životě a přístupu k sobě neprobíhají v modu ega, v běžném stavu vědomí. “

Zvu vás k pravidelným setkáváním v kruhu, kdy se pomocí šamanské meditace vydáme na cestu ke svému  prameni života.

Kdo jsem já a  kde jsou zdroje mojí síly? Kdo jsou moji spojenci a průvodci na cestě? Jaká je moje cesta a kým se na ní stávám?

Během cyklu 4 celodenních workshopů se budeme scházet k šamanským cestám.  S bubnem, hudbou a  meditací  půjdeme do své vnitřní hloubky, abychom procítili,  kdo opravdu  jsme  pod všemi nánosy vzorů, mustrů, zkušeností a pravidel našeho systému.

Jednotlivá setkání budou vždy s určitým záměrem, který bude zpracovávat nosná témata jako je  intuitivní kreativita, důvěra, respekt a strach.

Vedle zastavení a spočinutí získáte i motivaci, podporu a záměr pro samostatnou práci na sobě mezi jednotlivými workshopy.

 

Workshop 1:     Intuitivní kreativita

Na prvním setkání se dozvíme, jak pracují obě mozkové hemisféry a především, jak je dostat do rovnováhy. Právě větší zatěžování levé „racionální“ hemisféry, typické pro naši kulturu, na úkor pravé mozkové hemisféry, určené pro obrazové a analogové vnímání, způsobuje pocity nelibosti, které následně vyvolávají stres a ztrátu radosti ze života.

Seznámíme se s šamanským pohledem na svět, a jakým způsobem můžeme čerpat ze staré moudrosti i v naší západní kultuře.

Naučíme se zážitkovou formou šamanskou meditaci, inspirovanou starými spirituálními technikami, která otevírá naší intuitivní část mozku, a tím i možnost poznat svůj vnitřní svět, naučit se prostřednictvím svých spojenců komunikovat se svým opravdovým Já.

lektor: Mgr. Pavla  Štěpničková

 

Tak tohle je přesně pro mě, chci se ROVNOU PŘIHLÁSIT!

28.7.2016 dominika