Alžběta P, 31 let

Zdravystyl98 odporúčam každému, kto sa chce pod dohľadom skúseného trénera a výživového poradcu dostať do formy a za krátky čas vidieť na sebe zmenu. Výsledky, ktoré som dosiahla po 5-tich mesiacoch pravidelného cvičenia som na začiatku vôbec neočakávala, takže ma to veľmi milo prekvapilo. Cítim sa oveľa silnejšia a vitálnejšia a hlavne, nie som tak často unavená. Niekedy mi robil problém výjsť na druhé poschodie pešo, pretože som sa zadýchavala. Obmedzovala som akúkoľvek pohybovú aktivitu, pretože som sa po nej cítila vyčerpaná. Teraz sa na cvičenie naozaj teším. Najviac mám radosť z toho, že moje problémy s arytmiou sa začali postupne (zhruba po troch mesiacoch pravidelného cvičenia) vytrácať a lekár mohol usúdiť, že podávanie liekov už vôbec nie je potrebné.

Irena Z., 42 let

Moje kamarádka mi doporučila paní Markovou ze studia zdravý styl 98. Prostředí, ve kterém paní Marková pracuje se mi moc líbilo. Působí trochu jako osvěžující ovocný džus v letním dni. Vzdušné, čisté a esteticky velmi příjemné místnosti jsou malou oázou pro rozlétanou matku tří dětí. Vstřícnost se paní Markové nedá upřít, zájem o mou osobu a můj problém byl opravdu nebývalý. Nejvíce mě ale zaujala naprostá profesionalita. Nebývalá, na naše poměry. Veškeré mé dotazy byly zodpovězeny srozumitelně a věcně. Dozvěděla jsem se navíc zcela prosté důvody mého přibývání na váze. Opouštěla jsem její působiště s úsměvem a se seznamem vhodných potravin v ruce. Paní Markové jsem volala ještě téhož večera pět minut před půlnocí, z nákupního centra, stojící bezradně před regálem sýrů a salámů, absolutně zmatená z tabulek s nutričními hodnotami. Opět profesionálně zasáhla a poradila mi.

Liběna K., 33 let

První výsledky se dostavily po dvou týdnech, kdy jsem se vešla do jeansů, které jsem myslela, že budu muset darovat. To mě motivovalo vydržet. Jenže pak se dlouho nic nedělo. Po dvou měsících dodržování změněného jídelníčku, zvýšení pohybové aktivity v mé tepové frekvenci jsem začala přibývat na váze. Naštěstí jsem se tím nenechala otrávit, protože jsem cítila, že mi přibývají svaly a proto se určitě zvyšuje i moje váha. Uf, naštěstí to potvrdilo i finální měření.  Děkuji za vše a zdravím!

Lucie C., 27 let

Do studia zdravý styl 98 jsem se dostala přes svoji kamarádku.Vyprávěla mi, jak se ji tam líbí a nabídla mi jestli si to taky nechci zkusit. Přivítala mě velmi sympatická majitelka Dominika Marková. Cvičení mě nadchlo a zároveň trošku vyděsilo, neboť mě nenapadlo, že to bude tak nečekaně náročné. Hned jsem si domluvila konzultaci. Paní Dominika Marková mi vše pečlivě vysvětlila a připravila mi jídelníček a cvičební program.Začala jsem pravidelně jíst a pravidelně cvičit. Jsem ráda, že jsem do studia šla. Teďka už vím, jak se mám stravovat a jak cvičit, aby přicházeli výsledky. Ráda bych, poděkovala celému studiu za výbornou a velmi profesionální práci.

Marie T. 38 let

Vážená paní Marková,
vzhledem k tomu, že jsme ukončily jednu a věřím, že ne poslední, etapu mého vývoje za lepší, zdravější a estetičtější postavou :-), chtěla bych Vám poděkovat za dosavadní péči a za nový směr k lepšímu životu. Sice ještě zdaleka nejsem ve vysněném cíli, ale i díky Vám se ho nevzdám a budu i nadále pokračovat v již nastavených věcech. S Vaší péčí jsem pochopila spoustu věcí ohledně fungování mého těla a poznala spoustu nepoznaného. A to je, jak se říká, ta cesta, která je leckdy důležitější než ten cíl samotný. A mě ta cesta velmi baví.

Děkuji a těším se na další návštěvy u Vás.