Ředitelka střediska rané péče EDUCO Zlín z.s.

Velké poděkování Dominice Markové za její pozitivní přístup  při pracovním setkání našeho týmu, pracujícího v sociálních službách. Téma kompetence a zodpovědnosti řešíme neustále dokola a stále jsme se nedobrali ke konečnému výsledku. Dominika nám otevřela oči a ukázala věci, které jsou jasné a srozumitelné, ale my jsme je nedokázali pojmenovat. Její znalosti a dovednosti nám pomohly podívat se na tento problém z jiného pohledu. Dala možnost jednotlivým členům týmu jasně vyjádřit své potřeby a nebát se spolu komunikovat. Díky ní jsme se posunuli o velký krok kupředu.

Alžběta P, 31 let (klientka)

Zdravy styl 98 odporúčam každému, kto sa chce pod dohľadom skúseného  výživového poradcu dostať do formy a za krátky čas vidieť na sebe zmenu. Výsledky, ktoré som dosiahla po 5-tich mesiacoch, na začiatku vôbec neočakávala, takže ma to veľmi milo prekvapilo. Cítim sa oveľa silnejšia a vitálnejšia a hlavne, nie som tak často unavená. Mám radosť i z toho, že moje problémy s arytmiou sa začali postupne (zhruba po troch mesiacoch) vytrácať a lekár mohol usúdiť, že podávanie liekov už vôbec nie je potrebné.

Irena Z., 42 let (klientka)

Moje kamarádka mi doporučila paní Markovou ze společnosti Zdravý styl 98. Prostředí, ve kterém paní Marková pracuje se mi moc líbilo. Působí trochu jako osvěžující ovocný džus v letním dni. Vzdušné, čisté a esteticky velmi příjemné místnosti jsou malou oázou pro rozlétanou matku tří dětí. Vstřícnost se paní Markové nedá upřít, zájem o mou osobu a můj problém byl opravdu nebývalý. Nejvíce mě ale zaujala naprostá profesionalita. Nebývalá, na naše poměry. Veškeré mé dotazy byly zodpovězeny srozumitelně a věcně. Dozvěděla jsem se navíc zcela prosté důvody mého přibývání na váze. Opouštěla jsem její působiště s úsměvem a se seznamem vhodných potravin v ruce. Paní Markové jsem volala ještě téhož večera pět minut před půlnocí, z nákupního centra, stojící bezradně před regálem sýrů a salámů, absolutně zmatená z tabulek s nutričními hodnotami. Opět profesionálně zasáhla a poradila mi.

Ing. Ivan Mach (prezident asociace výživových poradců)

Velmi doporučuji. Dominika Marková je významnou lektorkou s mnohaletou praxí a tváří psychologicko-výživového koučinku, který její zásluhou postupně proniká do profesionálního výživového poradenství.

Gabriela T., 38 let (klientka)

Vážená paní Marková,
vzhledem k tomu, že jsme ukončily jednu a věřím, že ne poslední, etapu mého vývoje za lepší, zdravější a estetičtější postavou :-), chtěla bych Vám poděkovat za dosavadní péči a za nový směr k lepšímu životu. Sice ještě zdaleka nejsem ve vysněném cíli, ale i díky Vám se ho nevzdám a budu i nadále pokračovat v již nastavených věcech. S Vaší péčí jsem pochopila spoustu věcí ohledně fungování mého těla a poznala spoustu nepoznaného. A to je, jak se říká, ta cesta, která je leckdy důležitější než ten cíl samotný. A mě ta cesta velmi baví.
Děkuji a těším se na další návštěvy u Vás.

Ing. Pavla Kadeřávková Doubravová (metodik dalšího vzdělávání, VISK)

„Vážená paní Marková, chtěla jsem Vám poděkovat za Váš lektorský výkon na posledním kurzu pořádaném v Kolíně, dostalo se nám nadšené reakce ze strany účastníků i vedení městského úřadu, které zároveň projevilo zájem o další Vámi přednášená témata (pokračování zdravého životního stylu, osobní rozvoj, syndrom vyhoření apod.).“

Andrea R. 54let (klientka)

O paní Markové jsem se náhodou dozvěděla z televize, našla kontakt a objednala se. Vůbec nelituji!!! Navštěvovala jsem hodně výživových poradenství, ale ani jedno mi nedalo co jsem potřebovala.  Až tady jsem se konečně naučila správně uspořádat jídelníček a nepočítám každou Kcal. S váhou jsem se dostala na číslo, které jsem vždy chtěla a nemám strach zhřešit na čokoládě nebo zmrzlině. Cítím se perfektně paní Markova je velmi příjemná paní, září z ní optimismus, pohoda a klid. Umí poradit nejenom ve výživě, ale i v osobním životě což je velice důležité. Kdybych hodnotila ve škole tak 1 a tři hvězdičky.

Liběna K., 33 let (klientka)

První výsledky se dostavily po dvou týdnech, kdy jsem se vešla do jeansů, které jsem myslela, že budu muset darovat. To mě motivovalo vydržet. Jenže pak se dlouho nic nedělo. Po dvou měsících dodržování změněného jídelníčku, zvýšení pohybové aktivity v mé tepové frekvenci jsem začala přibývat na váze. Naštěstí jsem se tím nenechala otrávit, protože jsem y diagnostikz věděla, že mi přibývají svaly a proto se určitě zvyšuje i moje váha. Uf, naštěstí to potvrdilo i finální měření.  Děkuji za vše a zdravím!

Lucie C., 27 let (klientka)

Do Zdravého stylu 98 jsem se dostala přes svoji kamarádku. Vyprávěla mi, jak se ji tam líbí a nabídla mi jestli si to taky nechci zkusit. Přivítala mě velmi sympatická majitelka Dominika Marková.  Hned jsem si domluvila konzultaci. Paní Dominika Marková mi vše pečlivě vysvětlila a připravila mi jídelníček a cvičební program. Začala jsem pravidelně jíst a pravidelně cvičit. Jsem ráda, že jsem do toho šla. Teďka už vím, jak se mám stravovat a jak cvičit, aby přicházeli výsledky. Ráda bych, poděkovala za výbornou a velmi profesionální práci.