12043159_311459022357901_248011188583284842_nDominika Marková

celostní výživová poradkyně, terapeutka, koučka, lektorka a majitelka studia Zdravý styl 98

Vítám Vás, jsem potěšena Vaším zájmem.

Na úvod my dovolte mi pár slov o mě. Patřím mezi ty, které profese pohltila a naplňuje natolik, že chodit do práce je pro mne potěšením. Jsem vděčná, že pracuji v oboru, který pomáhá měnit lidem životy k lepšímu a já mohu být tohoto procesu součástí, ať jako poradce, terapeut, kouč či lektor.

Mou prioritou je osobní celostní poradenská i terapeutická činnost s klienty v oblasti zdravého životního stylu, výživového poradenství i osobního růstu a sebepoznání.

Své klienty se snažím co nejvíce poznat a pochopit je tak, abych pro ně dokázala navrhnout program s  ohledem na jejich přání, cíle, možnosti a zdravotní stav. Zastávám názor, že jedině celostní pohled a řešení problémů individuální cestou s  dohledáním příčin vzniklé nerovnováhy, dává možnost dosáhnout trvalých výsledků.

Mou cestu k zdravému životnímu stylu odstartoval zájem o cvičení ve fitness, který mne přivedl ke studiu trenérské školy –  osobní trenér, instruktor fitness.  Vzdělání jsem si rozšířila o výživové poradenství a v roce 1998 otevřela FIT CLUB 98, ve kterém jsem nabízela služby výživového poradenství, tréninkové plány a osobní tréninky.

Od roku 1999 jsem své portfolio rozšířila o přednáškovou a lektorskou činnost pro firmy a semináře o zdravém žitním stylu, výživě, fitness a koučinku. V současné době pracuji pro společnosti NUTRIS®  zabývající se vzděláváním poradců ve výživě, VISK® – vzdělávací institut středočeského kraje a DVPP – celoživotní vzdělávání. V rámci osvěty se věnuji i publikační a poradenské činnosti pro media a společnosti.

Stále hledám nové možnosti jak rozšiřovat nabídku pro své klienty. Díky této touze jsem v roce 2010 otevřela studio komplexní péče ZDRAVÝ STYL98.

Jsem nemírně potěšena, že Vám touto cestou mohu představit  i můj nejnovější projekt – ŽENSKÉ SVĚTY . Jeho  smyslem je pozvat ženy, ke společné i individuální péči o sebe, své tělo, svou ženskou stránku a její potřeby.

Bude mi ctí i vás doprovázet na vaší cestě.

podpis

Vaše Dominika Marková

www.dominikamarkova.cz